Amazon Mastercard iş birliği ile yeni BİR kampanya başlattı. Garanti BBVA müşterilerine 40 TL bonus hediye ediliyor. İşte kampanya hakkındaki detaylar

Amazon daha önce Prime’a üye olmamış müşterilerine özel banka kampanyalarını sürdürüyor. Bu defa Mastercard ile iş birliği yapıldı. Garanti BBVA Mastercard’lılara 40 TL bonus hediye ediliyor.

Garanti BBVA Mastercard logolu banka veya kredi kartınızla Amazon Prime’a ilk kez üye olduktan sonra 100 TL ve üzerinde bir alışveriş yaptığınızda kartınıza 40 TL bonus eklenecek. İlk alışverişi yapmadan önce Bonusflaş ya da SMS ile kampanyaya katılım sağlamak gerekiyor. Shop&Fly kart ile katılırsanız 40 TL bonus yerine 3.000 mil ve Garanti BBVA Miles&Smiles kart ile katılırsanız 500 mil hediye kazanabileceksiniz.

Kampanya 12 Haziran 2021’e kadar devam edecek. Kazanılan bonuslar 15 Haziran’da müşterilerin kartına tanımlanacak. Bonus istenilen yerde kullanılabilecek. Daha önce Amazon’a üye olan fakat Prime’a hiç abone olmayan kişiler de kampanyadan yararlanabilecek. Amazon’un gıda kategorisinde geçerli 30 TL indirim sağlayan RAMAZAN30 indirim kodu ile bu kampanyayı birleştirebilirsiniz.

Kampanya ile ilgili detaylara buradan ulaşabilirsiniz.