2019’dan beri İstanbul’daki müşterilere Pazar günü teslimat hizmeti sunan Amaz on.com.tr, bu hizmeti Türkiye’nin 4 şehrine daha getirdi. Prime üyeleri Pazar günü teslimat hizmetinden ücretsiz olarak faydalanabiliyor.

Amazon, teslimat konusunda önemli bir gelişme açıkladı. Geçen ay hızlı teslimat için kısıtlamaları kaldıran e-ticaret devi şimdi de Pazar günü teslimat hizmetine 4 yeni şehir ekledi. İstanbul’un ardından artık Ankara, Bursa, İzmir ve Kocaeli şehirleri de Pazar günü teslimat hizmetinden yararlanabilecek.

Pazar günü teslimat hizmeti, Prime müşterilerine ücretsiz olarak sunuluyor. Prime’a ayda 7,90 TL ödeyerek ücretsiz hızlı kargo, Prime Day indirimleri, Prime Gaming ve Prime Video servislerinden de faydalanabilirsiniz. Prime’ı ilk 30 gün ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Prime fırsatları hakkındaki detaylı bilgi için aşağıdaki içeriğimizi ziyaret edebilirsiniz.

Amazon.com.tr Ülke Genel Müdürü Richard Marriott, “Amazon’da müşterilerimize sürekli olarak yenilikler sunmak için çalışıyoruz. İstanbul’daki müşterilerimizin Pazar günü teslimat seçeneğinden duyduğu memnuniyeti biliyoruz ve bu hizmetimizi artık Ankara, Bursa, İzmir ve Kocaeli’de daha da fazla kişiye ulaştıracak olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Pazar günü teslimat, her günün artık bir Amazon teslimat günü olduğu ve artık bu şehirlerdeki Amazon müşterilerinin Amazon’da alışveriş yaparken daha fazla rahatlığın keyfini çıkarabileceği anlamına geliyor,” ifadelerini kullandı.

Büyük İndirime Sayılı Günler

Amazon’un Prime müşterilerine özel büyük indirim dönemi Prime Day bu sene 21-22 Haziran tarihlerinde uygulanacak. 48 saat boyunca bir çok ürün indirimde olacak. Bununla birlikte 21 Haziran’a kadar sürecek Erken Prime Day fırsatları başladı. Buradan fırsatlara ulaşabilirsiniz.