Geçtiğimiz aylarda Netflix’te “Exatlon” isimli programı yayımlayan Acun Ilıcalı şimdi de kendi dijital platformunu oluşturma işine giriyor. Acun Ilıcalı; Prime Video, BluTV ve Netflix gibi video akış hizmetlerine rakip olarak geliştirdiği “Exxen” isimli servisi duyurdu.

Yeni Platformun Detayları

Acun Ilıcalı’nın duyurduğu platform şimdiden dikkatleri üzerine çekti. Henüz platformun ismi ve logosu haricinde bilgilendirme yapılmadı. Daha önce alınan duyumlara göre Exxen’e özel film, yarışma ve diziler çekilecek. Bir diğer duyuma göre ise Cem Yılmaz, platforma özgü bir film için çalışıyor. İddiaya göre daha önce TV8’de yayınlanan 3 Adam programının kadrosundan Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç’un özel bir film çekeceği ve Survivor gibi yarışmaların hazırlanacağı belirtiliyor.

nutuk.com.tr

Acun Ilıcalı’dan Exxen Açıklaması

Acun Ilıcalı yeni platforma dair , “Dijital dediğin zaman bambaşka bir dünya. İsmi belli. Ali Taran buldu. Bayıldım. Güzel bir platform olacak. İçerik olarak da ciddi zengin olacağını düşünüyorum. Benim hayalini kurduğum bir projem var, bir sürpriz programı. Onu yapacağım. Kendime bir ekip kuruyorum bu program için. Çok iddialı bir model programı yapacağız. Türkiye’nin en iyi modellerini seçeceğiz. Onun dışında belgesellerimiz var. Çok önemli birimlerden çok önemli destek alacağımızı düşünüyorum.” dedi.

Çok Yakında…

Ilıcalı, Exxen İnstagram hesabını kendi İnstagram hesabı üzerinden “çok yakında” başlığı ile duyurdu. Hesap şimdiden 27K takipçiye sahip. Takipçi sayısının zamanla artması bekleniyor.