Instagram hesabı üzerinden yeni oluşumunu duyuran Acun Ilıcalı, başvuruda bulunan ve sonrasında seçilen kişilere eğitim imkanı sunuyor. Detaylar haberimizde…

Acun Medya Akademi Başvuru

https://acunmedyaakademi.com/ adresi üzerinden istediğiniz alandan birine başvurabilirsiniz. Yoğun talep nedeniyle site hata verebiliyor. Fakat bir kaç kez denemenizin ardından başvurunuz alınacaktır. Aşağıda renkli bir şerit üzerinde “Teşekkürler. Mesajınız bize iletildi, en kısa zamanda sizinle iletişime geçeceğiz” yazısını gördükten sonra tarafınıza mail iletilmiş ise başvurunuz başarılı demektir.

Hangi Alanlarda Eğitim Veriliyor?

Acun Medya Akademi’de eğitimler üç ayrı kategoriye ayrılıyor. Bunlar;

  • Televizyon
  • Gastronomi
  • Dijital

Buradan eğitimler hakkındaki detaylara ulaşabilirsiniz.

“Ayrıcalıklı Bir Dünyaya Adım Atma İmkanı Yakalayabilirler”

Ilıcalı Instagram hesabı üzerinden “Acunmedya Akademi 7 Haziran’da Nişantaşı Üniversitesi NeoTech Kampüsü Maslak İstanbul’da eğitime başlıyor. Acunmedya Akademi’de Televizyon, Gastronomi ve Dijital Bölümleri var. Eğitimler, her yönüyle ve en ince ayrıntılarıyla, uygulamalı olarak sunuluyor. Ayrıca Acunmedya Akademi Diploması alan herkese staj garantisi veriliyor. Bu nedenden doğan kısıtlı kontenjandan ötürü başvurmak için acele etmenizi öneriyoruz. ‘Hayalim İşim Olsun’ diyenler, şimdi hemen AcunmedyaAkademi.com’a girip başvurarak geleceklerine yön verme ve ayrıcalıklı bir dünyaya adım atma imkanını yakalayabilirler.” cümlelerini paylaştı.