Popüler mesalaşma uygylaması WhatsApp’ın en çok beklediği özelliklerden biri erken erişime açılıyor. Whatsapp yakında yakında çoklu cihaz özelliğini test etmeye başlayacak.

Daha önce de yayınlandığı üzere dev şirket uzun süredir bu özellik üzerinde çalışıyordu fakat şu an için genel kullanıma sunulmadan önce bazı kullanıcıların ne düşündüğünü öğrenmek istiyor. WhatsApp, çoklu cihaz betasının ilk sürümünü test etmek için kullanıcılardan yardım alacak.

Çoklu cihaz beta programına erken erişim çok yakın bir zamanda açılacak, bu sayede kullanıcılar akıllı telefonlarında internet bağlantısı olmadan WhatsApp Web’i kullanma olanağına sahip olabilecekler. Beta programının sınırlı sayıda kullanıcıya sunulacağı da bilgiler arasında.

Çoklu Cihaz Özelliği Nedir?

Çoklu cihaz desteği sayesinde tek bir WhatsApp hesabına 4 farklı cihaz üzerinden erişilebilecek. Eş zamanlı olarak iPad ve iPhone’unuz ile WhatsApp hesabınızı kullanabileceksiniz. Şu anda kullanıcılar, aynı anda yalnızca telefonlarını ve bilgisayarlarını kullanabiliyorlar.

Özelliğin detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.