Netflix’in sevilen dizisi Afet Life’ın 3. sezon çekimleri başladı. Ricky Gervias Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile After Life izleyicilerini sevindirdi.

Başrolünde Ricky Gervais’in olduğu, ünlü komedyenin aynı zamanda yazarlığını ve yönetmenliğini de yaptığı After Life, 3. sezonu ile tamamen sonlanmış olacak. Son sezonun bu sene içinde yayınlanacağını biliyorduk. Son sezon için çekimler de başladı.

Hayat arkadaşına fazlasıyla bağlı olan ve onu kanserden kaybetmiş olan bir adamın hayata karşı takınmış olduğu nihilist tutumu komik bir şekilde seyirciye yansıtan Gervais, üçüncü sezonda Tony adlı karakterin hayatını bir araya getirme sürecini anlatmayı sonlandıracak.

Diziyle ilgili ilk paylaşım da Gervais’ten geldi. Instagram’dan bir paylaşım yaparak çekimlerin başladığını duyuran Gervais “Action!” ifadesini kullandı. Paylaşıma gelen yorumlarda yeni sezon için heyecanlı olduğunu belli eden çok sayıda izleyici yer alıyor.

İlk sezonu 2019’da yayınlanan dizi, Netflix’de en çok izlenen yapımlardan biri. Platform için bir de Humanity adında bir stand-up çeken komedyenin Netflix ile uzun bir sözleşmesi bulunuyor. Bununla birlikte Ricky Gervais en az iki farklı Netflix özel yapıma daha imza atacak. Bu yapımların içeriği ve türü ise henüz belli değil.