Bugün (3 Şubat 2021) yapılan güncelleme ile birlikte web üzerine artık PDF dosyalarına şifre ekleme, dosyaları birleştirebilme, metin düzenleyebilme gibi özellikler eklendi.

PDF denilince ilk akla gelen firma Adobe web uygulaması üzerinde belirli seviyeye kadar düzenleme imkanı sunan Adobe sunduğu özellikleri arttırıyor. Şimdi web uygulaması da gelişti.

Bugün itibarıyla sunulan güncellemeler ile birlikte Adobe web uygulaması da Adobe uygulaması kadar özellikli hale geldi. Mostbet популярная букмекерская контора Mostbet UZ – Mostbet Букмекер Лидер. Ücretsiz ve ücretli aboneliğe göre artık web uygulaması üzerinden de daha fazla fayda sağlanabilecek.

Uzunca bir zamandır güncelleme için çalışıldığını fakat font gruplarının metin ve görsel düzenleme yeteneğini çok kısıtladığı ifade ediliyor. Bu bakımdan teknik engelleri aşana kadar bu özellikler kullanıma sunulmamış.

Yeni güncellemede web kullanıcıları PDF belgelerine şifre koyabiliyor. Artık web uygulaması üzerinden tek bir PDF dosyası birden fazla dosyaya bölünebiliyor ve birden fazla PDF dosyası da tek bir dosya üzerinde toplanabiliyor. Ücretli abonelik tarafında ise metin ve görselleri düzenleyebilme mevcut. Güncelleme şu anda kullanılabiliyor.