Pokemon Go’da bu seviyeye ulaşan ilk isim FleeceKing nickname’ine sahip bir oyuncu oldu. Pokemon Go topluluğu içerisinde belirli bir hayran kitlesine sahip FleeceKing, zorlu görevleri geçerek 5 bin izleyicinin gözleri önünde oyunda 50. seviyeye ulaştı.

2016 yılında piyasaya sürülen ve özellikle bazı ülkelerde fazlasıyla ilgi gören Pokemon Go, 2020’nin sonuna kadar maksimum 40. seviyeye ulaşmasına izin veriyordu.

2021 ile birlikte bu durum değişti ve oyunun yapımcısı Niantic, en yüksek seviyenin artık 50 olduğunu açıkladı. Yeni ve zorlu görevlerle 50. seviyeye ulaşmak pek kolay değildi. сексуальные проститутки Королёв https://love-anketa.com/koroljov.html свежие шлюхи. FleeceKing zorlu görevleri tamamlayarak, Pokemon Go’da 50. seviyeye ulaşan ilk kişi olarak tarihe geçti ve bu rekoru 5. izleyicisinin katıldığı canlı yayında kırdı.

Tüm bu zorlu görevleri başarıyla yerine getirerek tarihe geçmeyi başaran FleeceKing, “Yayını izlediğiniz ve bu muazzam ana benimle birlikte tanıklık ettiğiniz için çok teşekkür ederim. Gerçekten de 5 bin izleyiciye ulaşmış olmanın şokunu yaşıyorum, tekrardan teşekkürler.” ifadelerini kullanarak izleyicilerine teşekkürlerini iletti.