Asus, yeni kurumlara yönelik hepsi bir arada bilgisayarı Expert AiO V222 isimli cihazını tanıttı.

cnnturk.com

All in one pc olarak da bilinen hepsi bir arada bilgisayarlar, tüm donanımı tek bir kasada birleştirerek kurumlar için alternatif bir çözüm olarak görülüyor. Yer kaplayan masaüstü bilgisayarlardan kurtulmak ve kablo karmaşasının ortadan kalkmasını sağlamak için oldukça kullanışlı bir çözüm olan ve kurumlarca tercih edilen hepsi bir arada bilgisayarlara Asus Expert AiO V222 de ekleniyor.

Asus Expert AiO V222 Özellikleri

Asus Expert AiO V222 hepsi bir arada bilgisayar 21.5 inçlik ekrana sahip. https://travelwithgirls.com. Bununla birlikte Full HD çözünürlük sunuyor. Ekran kenarları 2mm kalınlığında olan bilgisayar bu sayede daha şık ve zarif bir görünüm sağlıyor.

Modelde farklı bellek ve depolama seçenekleri mevcut. Ayrıca Nvidia MX ekran kartları ile de profesyonel uygulamalarda iyi bir performans hedeflenmekte. Asus Expert AiO V222 yeni nesil Intel işlemcilerden güç alıyor. Söz konusu modelde USB 3.2 Gen 1 Type A portu, 1 adet Ethernet RJ45 LAN, 1 adet HDMI, 1 adet Kensington kilidi, 1 adet mikrofon ve kulaklık girişi ve 1 adet de USB 2.0 Type A portu bulunuyor. Bunların yanında kutuda kablosuz fare ve klavye de yer alıyor.