10 milyonun üzerinde kopya satan Ubisoft yapımı başarılı oyun Tom Clancy’s The Division, PC oyuncuları için ücretsiz oldu. Şimdi satın almanız halinde daima sizde kalacak.

Ücretsiz oyun kampanyalarında bu hafta bir güzel haber de Ubisoft’tan geldi. Popüler oyun The Division, PC oyuncuları için kısa süreliğine ücretsiz oldu. Uplay platformunda oyunun 135 TL değerindeki standart versiyonununa (DLC içermeyen) hiçbir ödeme yapmadan sonsuza dek sahip olabiliyorsunuz.

Ubisoft The Division oyununu Mart 2016’da piyasada sürmüştü. Etkileyici bir hikayeye sahip olan video oyun, Küresel bir pandeminin ortasında, New York City’de geçiyor. Multiplayer özellikleri ve görsel kalitesiyle de dikkat çeken The Division, dünya genelinde oldukça ilgi görmüş, 10 milyondan fazla kopya satarak büyük bir başarı elde etmiştir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli ?

Ücretsiz The Division kampanyası bir hafta boyunca sürecek, 8 Eylül TSİ 10.00’da sona erecek. Hatırlatmakta fayda var ki kampanya yalnızca Tom Clancy’s The Division Standard Edition versiyonu için geçerli.